Naša spoločnosť fingold Alfa s.r.o. sa zaoberá pohostinskými, reštauračnými a stravovacími službami, ako aj službami spojenými s prípravou a podávaním jedál od získania oprávnenia od živnostenského úradu OU Trenčín v roku 2019, ďalej so službami súvisiacimi s touto činnosťou a sú zapísané vo výpise z obchodného registra OS Trenčín, ktoré nám boli schválené v roku 2014.

Našim cieľom je prevádzkovanie funkčnej stravovacej a reštauračnej jednotky. Našim zámerom v tejto prevádzke je to, aby sme varili a ponúkali osvedčené jedlá slovenskej, českej a medzinárodnej kuchyne pre všetkých zákazníkov, ktorí do prevádzky na jedlo a nápoje prídu, ďalej pre pracovníkov všetkých firiem, ktoré pôsobia v obci a v okolitých obciach. Zároveň sa sústredíme aj na seniorov obce, ktorí nie sú schopní do prevádzky na jedlo prísť, a týmto všetkým ponúkame jedlo formou rozvozu priamo k nim. 

Jedálny lístok pre bistro vytvárame vždy na jeden týždeň, s tým, že si zákazník môže vybrať konkrétne jedlo podľa vlastnej chuti. Denne varíme a ponúkame až tri druhy hustých desiatových polievok a jednu menu polievku a štyri druhy menu hlavných jedál s ich rozdelením na mäsité, bezmäsité, ďalej v dnešnej dobe obľúbené šalátové jedlo s čerstvej zeleniny a v neposlednom rade jedlo sladké, aké varili naše mamy. Jedlá ponúkame s ich obmenou, aby sa často neopakovali.

Okrem bistra bude po platných COVID 19 opatreniach v SR v poobedňajších hodinách otvorená i reštaurácia, kde si budete môcť vybrať jedlá z  jedálneho lístka pre reštauráciu. 

Ďalej zabezpečujeme akcie typu: oslava, svadba, kar, rodinné a firemné stretnutia a iné. Celková kapacita celej prevádzky “kačenka” bude v počte do cca 60 až 70 osôb.